• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
  • اِلأَربِعا ٩ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Wednesday, January 16, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ دي ساعت 10:08 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۸ ساعت 08:11 | تعداد بازدید: 350 | کد مطلب: 53377

دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت : طرح پزشک خانواده دو هدف بزرگ دارد اقتصادو سلامت – ارتقاء کیفیت شاخص های سلامت

دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران که در جلسه ای با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص پزشک خانواد طی سخنانی گفت : آورده های طرح پزشک خانواده علمی است و تاثیرات آن در نقشه را ه در شناخت و کنترل برخی از بیماریها قابل مشاهده است
دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت : طرح پزشک خانواده دو هدف بزرگ دارد اقتصادو سلامت – ارتقاء کیفیت شاخص های سلامت

قائمشهر / اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان مازندران :


دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران ، در جلسه ای با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در خصوص پزشک خانواد طی سخنانی گفت  : دست آورد های طرح پزشک خانواده علمی است و تاثیرات آن در نقشه را ه ودر شناخت و کنترل برخی از بیماریها قابل مشاهده است .
ایشان به اجرای چند طرح پژوهشی در این خصوص اشاره نموده  و ادامه داد : این دست آوردها میتواند قابل پیش بینی بودن  بودجه ها و تغییر الگو ها را شامل گردد.
مدیر درمان مازندران بر اصلاح الگو های طرح پزشک خانواده تاکید داشت که در این طرح ه دارو های جذب و جلب مریض منطقی شده است .
محمد خورشیدی در ادامه سخنان خود در این نشست علمی و تخصصی ادامه داد : پزشک خانواده سه ضلع داشت که شامل پزشکان – مردم – و دولت بود، که هم مردم به این باور رسیدند و هم پزشکان به وظایف خود عمل کردند اما مسئولین وزارت بهداشت در مباحث مالی و پرداختی باید توجه بیشتری داشته باشد . ایشان چند گانگی در مباحث سامانه ها و دوباره کاریها را آزار دهنده دانست و تاکید کرد ، باید مشکلات بین بخشی را حل کنیم و لازمه آن همدلی است . خورشیدی در خصوص فعالیت بر محوریت فرهنگ را لازم و ضروری دانست و گفت : طرح پزشک خانواده طرحی ملی است و باید ویژه به آن توجه گردد. . لذا پرداختن به آن از طریق رسانه های ملی ضروری است .

دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این جلسه گفت :

ساختار ما نیاز مند تغییرات است و در استان مازندران بیشترین توجه ما بر بحث بهداشت خواهد بود .ایشان با توجه به ویژگیهای استان مازندران مانند گسترش و گسترده گی / توریسم / محصولات کشاورزی / دریا و ..... توجه به سلامت مردم را با توجه به مسائل اقلیمی و بوم شناسی بسیار حائز اهمیت دانست .
: دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت :
برنامه بازدید هفته ای از استانها در برنامه کار این معاونت قرار دارد ، رئیسی ادامه داد طرح پزشک خانواده دو هدف بزرگ دارد و آن دو عبارتند از اقتصاد سلامت، کنترل هزینه ها و کیفیت و ارتقاء شا خص ها ی حوزه سلامت رئیسی  تغییر الگو در طرح پزشک خانواده را از ضروریتهای ادامه این طرح برشمرد و ادامه داد : داشتن  پرونده الکترونیکی شرط لازم اجرای طرح پزشک خانواده است .
معاون بهداشت وزیر بهداشت در ادامه  در پایان سخنان خود  از اصلاح نظام پرداخت در برنامه های این وزارت خانه خبر داد و در ادامه از نظارت دقیق تر بر اجرای طرح پزشک خانواده تاکید نمود

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ دي ساعت 10:08 | تعداد بازدید: 350 | کد مطلب: 53377
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • تولد فرزند شهید مدافع حرم در بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان قائمشهر
  • کسب رتبه برتر کشوری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران
  • اخذ درجه سطح خوب در ارزیابی عملکرد سال 93
  • همزمان با سفر رئیس جمهور به استان مازندران،مرکز فوق تخصصی جراحی قلب باز منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائمشهر افتتاح شد
  • موفقیت کسب رتبه پنجم در ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی استان
  • پیشرفته ترین مرکز MRI منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهرافتتاح شد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 4/2561 sec