• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
  • اِلأَربِعا ٣ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Wednesday, December 12, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 08:03 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۲ ساعت 08:09 | تعداد بازدید: 107 | کد مطلب: 60784
دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت:

انجام عمل موفقیت آمیز آنژیوگرافی مغزدر بیمارستان منطقه ای ولیعصر قائمشهر (شرکت در افتتاحیه کنگره LINNC فرانسه )

انجام عمل موفقیت آمیز آنژیوگرافی مغزدر بیمارستان منطقه ای ولیعصر قائمشهر (شرکت در افتتاحیه کنگره LINNC فرانسه )

قائمشهر اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان استان مازندران: دکتر محمد خورشیدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران  با اعلام خبر فوق ادامه داد: پخش مستقیم عمل جراحی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی مغز از بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر(عج) قائمشهر بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاحیه کنگره LINNC  فرانسه  در روز دوشنبه 21 خرداد 1397 در ساعت 11 صبح به وقت محلی با موفقیت انجام گردید.
مدیر درمان استان مازندران گفت: انجام این عمل جراحی فوق یکی از مهمترین اتفاقات علمی روز دنیا بوده که به جهانیان نشان داد سازمان تامین اجتماعی در جهت دستیابی به اهداف سازمانی خود با بهره گیری از دانش فرزندان علمی که از سرمایه های کشور ما هستند در جهت ارتقای سطح بهداشت درمان و امید به زندگی از هیچ کوششی دریغ ننموده و در این اتفاق مهم سهم بالایی دارد و میتوان گفت در جهان به توفیقات و موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
دکتر توانایی مدیر کل درمان تامین اجتماعی کشور گفت:
سازمان تامین اجتماعی در راستای اهداف و برنامه های خود در مقوله ارتقای و ارائه درمان های پیشرفته و تخصصی، با تجهیز و سرمایه گذاری لازم موجبات ارائه آخرین روش های درمانی نورواینترونشن را در بیمارستان ولیعصر قائمشهر فراهم نموده و جای خوشحالیست که امروز همگام با پیشرفته ترین مراکز درمانی در اروپا و آمریکا قادر به ارائه درمان پیشرفته به بیمه شدگان سراسر کشور بوده که از اعزام بیماران به خارج کشور جهت دریافت درمان فوق تخصصی و هزینه بر پیشگیری شده است.
دکتر هاشم پور، رئیس بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) گفت: برای اینکه یک عمل جراحی بصورت زنده پخش شود خصوصاً در حوزه های فوق تخصصی پزشکی باید زیرساخت های سخت افزاری و تکنولوژیکی – درمان – لحاظ گردد.
ایشان ادامه داد: زیرساخت های مانند لوازم و تجهیزات، نیروی انسانی متخصص و همچنین داشتن اعتماد به نفس که بتوان در مقابل چشمان هزار فوق تخصص از کل دنیا این کار را بنحو شایسته داد لازمه کار ما بود که تیم پزشکی و تیم مدیریتی بیمارستان در این مهم موفق عمل نموده اند.
دکتر هاشم پور در پایان گفت: باعث افتخار است که تمامی این امکانات در بیمارستان منطقه ای ولیعصر قائمشهر تجمیع شده است.
آقایان دکتر عسگر قربانی بنوان سرتیم، دکتر کهنسال، دکتر جلالی، دکتر امیری بعنوان نورواینترونشنیست و همچنین دکتر بصیرت فوق تخصص بیهوشی در مصاحبه با اداره روابط عمومی و امور فرهنگی درمان مازندران و بیمارستان ولیعصر و خبرنگاران و نمایندگان نشریات کشوری و استانی از اهتمام ویژه مدیریت درمان استان مازندران و رئیس بیمارستان ولیعصر جهت ایجاد بسترهای لازم برای انجام این عمل جراحی علمی مهم تقدیر و تشکر نموده اند .
لازم به ذکر است کنگره  LINNC فرانسه  یکی از معتبرترین همایش های متخصصین عروق مغز (نورواینترونشنیست) در دنیا می باشد که به صورت سالیانه برگزار می گردد. در این کنگره مرور و تبادل آخرین دستآوردهای علمی در این رشته فوق تخصصی انجام می گردد و فقط  تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته علمی و دارای رتبه علمی بالا حق پخش مستقیم عمل جراحی در این کنگره را دارند.  مدیریت درمان استان مازندران، بیمارستان ولیعصر جزء محدود مرکز درمانی کشور است که از دانش و تجهیزات پزشکی و درمانی بروز جهانی برای انجام این عمل برخوردار می باشد. بر همین اساس جمهوری اسلامی ایران یکی از 6 کشور برتر حائز شرایط پخش مستقیم عمل جراحی در این کنگره انتخاب گردید. کشور های دارای شرایط پخش مستقیم در این کنگره عبارتند از ایران، امریکا، فرانسه، کانادا، برزیل و ویتنام می باشند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 08:03 | تعداد بازدید: 107 | کد مطلب: 60784
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • تولد فرزند شهید مدافع حرم در بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان قائمشهر
  • کسب رتبه برتر کشوری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران
  • اخذ درجه سطح خوب در ارزیابی عملکرد سال 93
  • همزمان با سفر رئیس جمهور به استان مازندران،مرکز فوق تخصصی جراحی قلب باز منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائمشهر افتتاح شد
  • موفقیت کسب رتبه پنجم در ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی استان
  • پیشرفته ترین مرکز MRI منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهرافتتاح شد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 5/8190 sec