• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
  • اِلأَربِعا ٣ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Wednesday, December 12, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير ساعت 12:35 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۶ ساعت 12:43 | تعداد بازدید: 68 | کد مطلب: 61798
حجت الاسلام دکتر ابراهیمی مدیر ستاداقامه نماز استان مازندران:

تلاشهای مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران در امر نماز شایسته تقدیر و تشکر است

دومین جلسه رابطین ستاد اقامه نماز مدیریت درمان مازندران با حضور حجت الاسلام دکتر ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران در سالن کنفرانس مدیریت درمان استان
تلاشهای مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران در امر نماز شایسته تقدیر و تشکر است

قائمشهر : اداره روابط عمومی و امور فرهنگی : دومین جلسه  رابطین اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران در روز شنبه 16 تیرماه در سالن کنفرانس مدیریت درمان مازندران با حضور حجت الاسلام دکتر ابراهیمی مدیر اقامه نماز استان مازندران ، برگزار گردید . در این جلسه  سرکار خانم پرستش نیا معاون اداری و مالی مدیریت درمان و نائب رئیس ستاد اقامامه نماز مدیریت درمان مازندران ضمن عرض خیر مقدم ببه دکتر ابراهیمی و هیئت همراه گفت : باید تلاش کنیم  نماز ما با اخلاص و یقین اقامه شود که این نماز باز دارنده از بدیها و منکرات است. سپس دکتر ابراهیمی در طی سخنانی در تبیین فرهنگی نماز با حدیثی از حضرت امام جعفر صادق (ع) ادامه داد حضرت فرمودند :شفاعت ما مشمول کسانی که نماز را سبک بشمارند نمی شود و درنتیجه پذیرفتن اعمال ما در گرو پذیرش نماز است .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مدیریت درمان استان مازندران در ارائه طرح های بدیع و نو آورانه افزودند : از برادر بزرگوار و ارزشی ام جناب آقای دکتر خورشیدی که جوشش خواصی در پرداختن به نماز دارند تشکر میکنم چرا که نماز را عملیاتی دنبال نموده اند  . دکتر ابراهیمی  ضمن تشکر از  پخش اذان هوشمند در طرح هتلینگ بیمارستانها ادامه داد ، سعی میکنیم این طرح را در کشور  تبلیغ و تبیین کنیم . ایشان در ادمه به ذکر خاطراتی از حضرت آیت الله جوادی آملی و آیت الله کوهستانی پرداختند و در ادامه بیان داشتند ، بسیاری از مسائل معنوی با بخشنامه و دستورالعملهای اداری حل نخواهد شد ،ر بلکه زمرمه های شبانه می خوا هد . ایشان نماز را اصل  و ضمانت اجرایی  اعمال ما دانستند. حجت الاسلام ابراهیمی با بیان این سخن که عالم محضر خداست  بیان داشتند بهترین درجه ای که انسان به آن میرسد راز و نیاز است و عالی ترین راز و نیاز نماز است .

چرا که سعادت انسان را تضمین میکند .ایشان فرمودند شما رابطین نماز در بحث هدایت افراد جامعه زحمت میکشید که شایسته تقدیر است . 

گفتنی است در این جلسه آقای سید جواد  موسوی نژاد رئیس و کار شناس ارشد آموزش و عضو ستاد اقامه نماز مدیریت درمان استان  در خصوص عملکرد ستاد اقامه نماز مدیریت درمان در سالهای ماضی گزارش مبسوطی را ارائه نمود . مهندس رضا جمشیدی رئیس  اداره امور اداری و عضو ستاد اقامه نماز مدیریت درمان مازندران نیز در حاشیه برگزاری این مراسم  در طی مصاحبه ای با اداراه روابط عمومی ادامه داد :در سوره طاها  بالاترین ذکر را ذکر نام و یاد خدا میبینیم  و این راز و نیاز معنوی را  زیباترین رابطه معنوی انسان با خالق خود می باشد .

جمشیدی از اهتمام ویژه مدیریت درمان استان مازندران - معاونین و همچنین دیگر مقامات ارشد استان و کشور در خصوص اقامه نماز خبر داد : احمد حسین زاد دبیر ستاد اقامه نماز و علی باشی رئیس و کارشناس ارشد مدارک پزشکی  ستاد مدیریت درمان استان و عضو ستاد نیز از انسجام بخشی و برگزاری مستمر  جلسات و همچنین بازدید های میدانی از مراکز درمانی و بیمارستانی و دیگر مراکز تحت امر مدیریت درمان استان خبر دادند .و افزودند : جمع آوری مستندات ،رعایت شاخص ها و متغیر های برگزاری نماز در ادارات ، در ارزشیابی آن مراکز بسیار مورد تاکید است .

 علی قمی اویلی رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان مازندران  نیز در طی سخنانی در خصو ص جایگاه والای اقامه نماز ادامه داد : در اداره روابط عمومی با توجه به تاکیدات مدیریت محترم درمان استان و بخشنامه ها و دستورالعمل های ارسالی از حوزه معاونت فرهنگی و اداره کل روابط عمومی میبینیم که مقامات ارشد سازمان توجه خواصی به ابعاد فرهنگی نماز به ویژه نماز جماعت دارند  و این اداره نسبت وبه برگزاری مسابقات فرهنگی - نقاشی - شعر - مقاله نویسی- نثر - خاطرات و دیگر فعالیتهای فرهنگی در حوزه نماز... اهتمام ویژه داشته است .

در این جلسه رابطین نماز مراکز زیر مجموعه مدیریت درمان مازندران به بیان دیدگاه های خود پرداختند و به برخی از سوالات آنان پاسخ داده شد .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير ساعت 12:35 | تعداد بازدید: 68 | کد مطلب: 61798
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • تولد فرزند شهید مدافع حرم در بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان قائمشهر
  • کسب رتبه برتر کشوری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران
  • اخذ درجه سطح خوب در ارزیابی عملکرد سال 93
  • همزمان با سفر رئیس جمهور به استان مازندران،مرکز فوق تخصصی جراحی قلب باز منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائمشهر افتتاح شد
  • موفقیت کسب رتبه پنجم در ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی استان
  • پیشرفته ترین مرکز MRI منطقه ای شمال کشور در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهرافتتاح شد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 8/9227 sec